سحاب اندیشه

سایت سحاب اندیشه

معرفی مؤسسه سحاب اندیشه

مؤسسه سحاب اندیشه وابسته به سازمان ملی جوانان استان آذربایجان شرقی، در زمینه ی مذهبی، فرهنگی و اجتماعی فعالیت داشته و با جذب جوانان مستعد در راستای اهداف این سازمان تلاش می نماید. این مؤسسه با توجه به دوره ی حساس و مهم نوجوانی و جوانی، همچنین اقتضائات این دوره ی سنی، در افزایش آگاهی و توانایی های مذهبی نوجوانان و جوانان، اعم از دختر و پسر برنامه ریزی کرده و با ایجاد شبکه های سالم اجتماعی، در توانمند سازی ایشان در عرصه های حیات فردی، خانوادگی و اجتماعی تلاش می کند. همچنین با جوابگویی به سؤالات و دغدغه های اعضاء، در زمینه های مختلف بستر لازم را برای رشد ایشان فراهم می سازد.

این مؤسسه کاملا ً غیر انتفاعی بوده و با یاری اعضاء اداره میشود.

مسئولین مؤسسه با برگزاری اردو های فرهنگی، زیارتی و سفر های معنوی ضمن افزایش حال و هوای معنویِ اعضاء، مهارتهای زندگی در عرصه های مختلف را به ایشان آموزش داده و تربیت دینی می نماید.

این مؤسسه با تمسک به قرآن و عترت، راه سعادت و رشد اعضاء را در استفاده از این دو گوهر ناب تبیین و تبلیغ نموده و با اجرای برنامه های آموزشی در قالب جلسات عمومی و برنامه های عملیاتی، نقش انحصاری قرآن و عترت در رساندن انسان به کمال را در تمام عرصه های زندگی به معرض نمایش می گذارد.

در این راستا همچنانکه از نام مؤسسه پیداست، ابرهای اندیشه و تفکر را در آسمان وجود اعضاء با برنامه های متنوع و جذاب بارور نموده و بارش رحمتِ ایمان، معرفت و عمل را نوید می دهد و جوانه های امید، شادابی، سرور، خرمی و ابتهاج را در سرزمین قلوب اعضاء خود می رویاند .

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از طریق ایمیل موسسه به آدرس info@SahabeAndishe.ir ارسال فرمایید.

 

 

3 thoughts on “معرفی مؤسسه سحاب اندیشه

  1. با عرض سلام و تشکر فراوان از زحمات تک تک مسئولین.موفقیت شما در انجام این فعالیت سالم آرزوی قلبی ماست.از خداوند منان سعادت دنیا و آخرت را برای شما عزیزان مسئلت دارم.

  2. بسم الله الرّحمن الرّحیم
    سلام و درود خدا بر شما و همکارانتان
    از پایگاه ارزشمند شما بازدید به عمل آورده شد. انشاءالله هر چه بیشتر در جهت اعتلای اندیشه های انسانی قدم برداشته شود و حضور پررنگ تری در این صحنه داشته باشید. پایگاه شما جای غنی تر شدن نیز دارد و به تلاش و همت شما دوستان اهل بیت علیهم السلام انشاءالله به این مهم نائل خواهید آمد.توفیق شما را از خداوند منان خواستاریم.
    با احترام
    پایگاه اطلاع رسانی اهل ولاء

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.